תפריט ראשי
 

כתבות

 

מהפרבר לעיר

מהפרבר לעיר

 

מעצבת הפנים יפעת הובר התבקשה לתכנן ולעצב את דירת "הרווקים" של זוג הורים שביקשו לעדכן את סביבת ביתם לתקופה השלישית של החיים.

 

מאת: מערכת עיצוב | תכנון ועיצוב: יפעת הובר | צילום: יואב פלד / Peled Studio

 

מעבר מבית פרטי בפרבר לדירה במגדל חדש, מעל נוף אורבני בתנועה מתמדת, היווה השראה לתכנונה של יפעת הובר, הנדסאית אדריכלות, בעלת תואר שני בינתחומי בעיצוב חדשנות ויזמות, חוקרת ויוזמת מגורים שיתופיים בעיר.הובר התבקשה לתכנן ולעצב את דירת "הרווקים" של זוג הורים שביקשו לעדכן את סביבת ביתם לתקופה השלישית של החיים. מבית פרטי בראשון לציון עברו בני הזוג אל דירת 5 חדרים בשטח של כ-140 מ"ר בקומה ה-26 של מגדל מגורים חדש ומודרני.

 

הדירה שתוכננה והותאמה לתקופת החיים הבאה כללה שינויים פנימיים להגדלת אגף ההורים שבוצעו על חשבון ביטול חדר שינה סמוך. שני חדרים נוספים הותאמו לביקור הילדים כשאלו יגיעו מרחבי העולם לחגים.

 

לחצו לכתבה המלאה>>

 

 

 

 

 

 

מגזין בית ונוי - מגורים שיתופיים

כתבה שלי במגזין "בית ונוי" - מניחים את יסודות המחר, 70 שנות עיצוב ואדריכלות-גיליון יולי-ספטמבר 2018 

 

דמיינו לרגע: אתם קמים בבוקר בדירה שלכם, השכן אוסף אתכם לקפה של בוקר בבית הקפה שבקומת הכניסה. עדי הקופאי מעדכן שעליכם להטעין את כרטיס הקו-שכן שלכם. בדרך אתם מוסרים לנועה מהמכבסה המשותפת את הבגדים מאתמול. פגישה מקרית עם השכנה מזכירה לכם שעליכם לעבור בצרכנייה "שלנו" בשביל לרכוש בקבוק יין לארוחת הערב. יום העבודה מתחיל בקומה הראשונה, בחדר הישיבות, אחד מכמה חללי העבודה שמושכרים לעצמאים ולחברות, וכמובן לשימוש השכנים.

 

בדרך לשיעור היוגה בחדר החוגים המשותף אתם מבחינים בילדי השכנים העסוקים בהכנת שיעורי הבית בצהרון המשותף. האחרונים שנשארו בארוחת הערב הקהילתית במרחב המשותף שבקומה 3, יורדים ל"בר- שותף" לכוסית אחרונה של היום.

 

לחצו לכתבה המלאה>>

 

 

 

 

 

צרו קשר!

 

 

 

 

 

Error

בניית אתרים